Prva postava Taekwondo Kluba 'OMEGA'-2007.godina
|
Miroslav Krklješ - TRENER - Crni
pojas IV DAN
Višestruki pionirski , juniorski i seniorski prvak države
. Medjunarodna takmičenja u klasi seniora : Evropsko prvenstvo - III mesto , Otvoreno prvenstvo Belgije - III mesto ,
Otvoreno prvenstvo Nemačke - II mesto , Otvoreno prvenstvo Grčke - II mesto , Otvoreno prvenstvo Madjarske - I mesto ......
|
|
http://nikola.colic.tripod.com |
|
Čolic Nikola - 1990 ( Junior )
- Crni pojas I DAN
2001-Vršac, Prvenstvo Jugoslavije - II mesto
2002-Beograd, I medjunarodno prvenstvo Belgrade Trophy - II mesto
2002-Novi Sad, Prvenstvo Jugoslavije - II mesto
2003-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2003-Šabac, Prvenstvo Srbije - II mesto
2003-Obrenovac, Prvenstvo SiCG - I mesto
2004-Vrsac,I Milenijum kup - I mesto
2004-Beograd, 3rd Galeb Trophy - I mesto
2004-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2005-Beograd, II Omega kup - II mesto
2005-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2005-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2006-Pancevo,Prvenstvo Srbije - I mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - I mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - III mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2007-Beograd, Kup Srbije - I mesto
2007-Azerbejdžan-Baku, Evropsko prvenstvo - III mesto
|
|
http://milos.kilibarda.tripod.com |
|
Miloš Kilibarda - 1991 ( Junior ) - Crni
pojas I DAN
2001-Beograd , Kup Jugoslavije - II mesto
2002-Ruma, Kup grada - II mesto
2002-Šabac, Prvenstvo Srbije - II mesto
2004-Beograd , I Omega kup - II mesto
2004-Vršac, I milenijum kup - I mesto
2004-Beograd, 3rd Galeb Trophy - I mesto
2005-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2005-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2005-Ruma, IV Kup grada - II mesto
2005-Beograd, I Sokolov kup - II mesto
2006-Bijeljina, II otvoreno prvenstvo grada - I mesto
2006-Vršac, IV Kup Vršca - II mesto
2006-Ruma, Prvenstvo SiCG - II mesto
2006-Beograd , Kup Srbije - II mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - I mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2007-Beograd, Kup Srbije - II mesto
|
|
Jelić Nikola - 1989 ( Junior ) - Crni
pojas I DAN
2002-Šabac, Prvenstvo Srbije - II mesto
2002-Novi Sad, Prvenstvo Jugoslavije - III mesto
2002-Beograd, Trofej - III mesto
2003-Beograd, Prvenstvo Jugoslavije - III mesto
2003-Beograd, Prvenstvo SiCG - III mesto
2004-Beograd, Prvenstvo SiCG - III mesto
|
|
|
|
Filip Ćurčić - 1992 ( Kadet )
- Crni pojas I DAN
2003-Beograd, Prvenstvo SiCG - II mesto
2004-Beograd, I Omega kup-I mesto
2004-Beograd, Prvenstvo SiCG - II mesto
2004-Vršac, I Milenijum kup - II mesto
2005-Beograd, Prvenstvo SiCG - I mesto
2005-Beograd, II Omega kup-II mesto
2005-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2005-Beograd, Prvenstvo SiCG za kadete - II mesto
2005-Vršac, III kup grada - III mesto
2005-Ruma, IV kup grada - I mesto
2006-Beograd, III Omega kup-III mesto
2006-Beograd, Kadetsko prvenstvo SiCG - I mesto
2006-Vršac- II Milenijum kup - II mesto
2006-Pančevo, Prvenstvo Srbije - I mesto
2006-Beograd, Prvenstvo SiCG - II mesto
2006-Zagreb, Jastreb open - I mesto
2005-Vršac, IV kup grada - II mesto
2006-Beograd, Prvenstvo Srbije - III mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - III mesto
|
|
Petar Stevanović - 1992 ( Junior ) - I KUP
2001 - Vršac, Prvenstvo Srbije - III mesto
2001 - Beograd, Kup Srbije - III mesto
2003 - Beograd, Prvenstvo Srbije - III mesto
2004 - Vršac, Milenijum kup - II mesto
2005 - Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2005 - Beograd, II Omega kup - II mesto
2006 - Ruma, Kup grada Rume - I mesto
2006 - Bijeljina, Bijeljina open - I mesto
2006 - Beograd, Kup Srbije - I mesto
2006 - Vršac, Kup grada Vršca - I mesto
2006 - Beograd, Galebov trofej - III mesto
2006 - Ruma, Prvenstvo SiCG - I mesto
|
|
http://milica.djordjevic.tripod.com |
|
Milica Djordjević-1992 ( Kadetkinja ) -
Crni pojas I DAN
2002-Beograd, Prvenstvo Jugoslavije - I mesto
2002-Novi Sad, Vojvodina open - I mesto
2002-Beograd, Galebov trofej - I mesto
2003-Beograd, Prvenstvo Jugoslavije - I mesto
2003-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2003-Beograd, Galebov trofej - I mesto
2004-Beograd, I Omega kup-I mesto
2004-Beograd, Prvenstvo SiCG - I mesto
2004-Vršac, I Milenijum kup - I mesto
2005-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2005-Beograd,Galebov trofej - I mesto
2005-Vršac, III kup grada - I mesto
2006-Beograd, III Omega kup-I mesto
2006-Beograd, Kadetsko prvenstvo SiCG - I mesto
2006-Vršac- Milenijum kup - I mesto
2006-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2006-Beograd, Prvenstvo SiCG - I mesto
2006-Novi Sad, Vojvodina open - I mesto
2006-Beograd, V Galebov trofej - I mesto
2006-Fojnica, IX medjunarodni turnir - I mesto + pehar
2006-Zagreb, Jastreb open - I mesto
2006-Štutgart, Park pokal - II mesto
2006-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - I mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
|
|
http://milica.vukolic.tripod.com |
|
Vukolić Milica-1995 (Kadetkinja)-Crni pojas I DAN
2005-Beograd,Galebov trofej-III mesto
2005-Štutgart,Park pokal-II mesto
2006-Vršac,Milenium-I mesto
2006-Pancevo-I mesto
2006-Fojnica (BiH), Fojnica open - I mesto+pehar
2006-Ruma, Kup grada Rume - I mesto
2006-Beograd, Galebov trofej - I mesto
2006-Vršac, Milenijum - III mesto
2006-Štutgart, Park pokal - II mesto
2006-Bijeljina, Sokolov kup- I mesto
2006-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2007-Beograd, Prvenstvo
Srbije za kadete- I mesto
2007-Fojnica
(BiH), Fojnica open - I mesto+pehar
2007-Beograd,
Kup Srbije-I mesto
|
|
http://vuk.krstic.tripod.com |
|
Vuk Srboljub Krstić - 1996 ( Kadet
) - Crni pojas I DAN
2004-Beograd, I Omega kup - III mesto
2005-Vršac, III kup Vršca - II mesto
2005-Beograd, II Omega kup - III mesto
2006-Beograd, III Omega kup - III mesto
2006-Vršac, IV kup Vršca - II mesto
2006-Vršac, Milenium Vršac open - III mesto
2006-Beograd, V Galebov trofej - I mesto
2006-Bijeljina, Bijeljina open- I mesto
2006-Zagreb, Jastreb open - III mesto
2006-Pancevo, Tekvondo Asocijacija Srbije - III mesto
2006-Beograd, Tekvondo Asocijacija Srbije - I mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - III mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - III mesto
2007-Vršac, Milenium Vršac open - I mesto
2007-Fojnica, Fojnica Open - I mesto + pehar
2007-Zrenjanin, VII open Banata - I mesto
2007-Beograd, Kup Srbije - I mesto
2007-Beograd, VI Galebov trofej - I mesto
2007-Štutgart, 22 Park pokal - III mesto
2008-Pančevo, Prvenstvo Srbije - II mesto
2008-Vršac, Milenium Vršac open - I mesto
|
|
Aleksandra Naumovska -1995 (Kadetkinja)-Crni pojas I DAN
2003-Beograd, Kup Srbije i CG - II mesto
2004-Beograd, I Omega kup-III mesto
2004-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2004-Podgorica - III mesto
2004-Vršac,I Milenijum kup - II mesto
2005-Vršac,III Milenijum kup - I mesto
2005-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2005-Beograd, Prvenstvo SiCG - I mesto
2005-Beograd,II Omega kup-I mesto
2005-Beograd,Galebov trofej - I mesto
2005-Ruma,IV kup grada - I mesto
2005-Beograd, I Sokolov kup - I mesto
2005-Vršac,III kup grada - I mesto + pehar
2006-Beograd,III Omega kup-I mesto
2006-Pančevo, Prvenstvo Srbije - I mesto
2006-Ruma, Prvenstvo SiCG - I mesto
2006-Vršac,IV kup grada - III mesto
2006-Novi Sad, Vojvodina open - I mesto
2006-Beograd,V Galebov trofej - I mesto
2006-Fojnica, IX medjunarodni turnir - I mesto + pehar
2006-Zagreb,Jastreb open - I mesto
2006-Beograd,Kup Srbije - I mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - I mesto
2007-Vršac, IV milenijum open - I mesto
2007-Budapest-Hungary,II kadetsko Evropsko prvenstvo - III mesto
2007-Beograd, Kup Srbije - I mesto
2007-Beograd, VI Galebov trofej - I mesto
2008-Pančevo, Kup Srbije - I mesto
|
|
Radovanović Marko - 1998 (Pionir) - VI KUP
2006-Beograd,Omega kup-III mesto
2006-Pancevo,Prvenstvo Srbije-III mesto
2006-Beograd,Galebov trofej-III mesto
2006-Novi Sad,Vojvodina open-II mesto
2006-Zagreb,Jastrebov kup-III mesto
|
|
http://bojana.vukolic.tripod.com |
|
Vukolić Bojana-1997 (Pionirka) - Crni pojas I DAN
2005-Bijeljina (BiH), Sokolov kup- II mesto
2006-Ruma- I mesto
2006-Fojnica (BiH), Fojnica open- III mesto
2006-Pancevo- Tekvondo Asocijacija Srbije-I mesto
2006-Beograd, III Omega kup-III mesto
2006-Beograd, Galebov trofej-II mesto
2006-Novi Sad- II mesto
2006-Vrsac-Milenijum- I mesto + pehar
2006-Zagreb, Jastrebov kup-II mesto
2006-Bijeljina (BiH), Sokolov kup-II mesto
2006-Beograd, Tekvondo Asocijacija Srbije-III
mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
2007-Beograd,
Kup Srbije- I mesto
|
|
Cvetanović Lazar -
1998 ( Pionir ) - VII KUP
2006-Beograd, III Omega kup - II mesto
2006-Ruma, V kup grada Rume - I mesto
2006-Vršac,Milenijum Vršac open - I mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - II mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
|
|
Cvetanović Nikola - 1998 (
Pionir ) - VII KUP
2006-Ruma, V kup grada Rume - III mesto
2006-Vršac, Milenijum Vršac open - III mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - III mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - III mesto
|
|
Djurdjević Nikola - 1998 (Pionir) - V KUP
2006 - Ruma, V kup grada Rume - II mesto
2006 - Vrsac, Milenijum Vrsac open - II mesto
2006 - Pancevo, Tekvondo Asocijacija Srbije - II mesto
2006 - Novi Sad, Vojvodina open - III mesto
2006 - Beograd, Galebov trofej - II mesto
2006 - Vršac, IV kup grad Vršca - II mesto
2006 - Bijeljina, Sokolov kup - I mesto + pehar
2006 - Zagreb, Jastreb open - II mesto
2006 - Beograd, Tekvondo Asocijacija Srbije -
III mesto
2007 - Beograd, IV Omega kup - I mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - III mesto
|
|
Djukić Vladan - 1998 (Pionir) - IV KUP
2006-Ruma- III mesto
2006-Fojnica- II mesto + pehar
2006-Vršac-Milenijum- III mesto
2006-Pančevo,Tekvondo Asocijacija Srbije- I mesto
2006-Vojvodina open- II mesto
2006-Beograd,Galebov trofej- I mesto
2006-Vršac IV kup- III mesto
2006-Bijeljina,Sokolov kup- III mesto
2006-Zagreb,Jastreb open- III mesto
2006-Beograd,Tekvondo Asocijacija Srbije-
III mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - II mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - II mesto
|
|
Nedeljković Andrej - 1995
(Pionir) - I KUP
2003-Prvenstvo Jugoslavije-II mesto
2003-Beograd,Galebov trofej-III mesto
2003-Prvenstvo Srbije-II mesto
2004-I Milenijum kup-I mesto
2004-Prvenstvo SiCG-III mesto
2004-Prvenstvo Srbije-III mesto
2005-Prvenstvo SiCG-III mesto
2005-II Omega kup-III mesto
2006-III Omega kup-III mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - II mesto
|
|
Sanja Nedeljković-1993 ( Kadetkinja) - I KUP
2003-Prvenstvo Jugoslavije-II mesto
2003-Beograd,Galebov trofej-II mesto
2003-Prvenstvo Srbije-III mesto
2004-I Milenijum kup-III mesto
2004-Prvenstvo SiCG-I mesto
2004-Prvenstvo Srbije-III mesto
2005-II Omega kup-III mesto
2006-III Omega kup-II mesto
|
|
Tamara Nikić - 1996 ( pionirka ) - I KUP
2003-Beograd, Kup SiCG za pionire-I mesto
2004-Vršac, I Milenijum kup - III mesto
2005-Beograd, Tekvondo Asocijacija Srbije - II mesto
2005-Beograd, II Omega kup - III mesto
2005-Beograd, Prvenstvo SiCG - III mesto
2006-Pančevo,Tekvondo Asocijacija Srbije - I mesto
2006-Ruma,Tekvondo Asocijacija Srbije - I mesto
2006-Beograd, Galebov Trofej - I mesto
2005-Beograd, III Omega kup - III mesto
2006-Beograd, Tekvondo Asocijacija Srbije- I mesto
2007-Beograd, Prvenstvo Srbije - I mesto
2007-Beograd, IV Omega kup - III mesto
|
|